Sklep Techemznaki znaki bhp

Sklep Techemznaki znaki bhp

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od przeszło 20 lat . Wieloletnie doświadczenie naszej firmy owocuje taśma ostrzegawcza żółto czarna techemznaki jakością produkowanego przez nas asortymentu. Produkujemy znaki wykorzystując surowce najwyższej jakości, spełniając wszelkie możliwe normy.

Od wielu lat, jako jedni z przodujących liderów na rynku, korzystamy z innowacyjnych i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji posługujemy się najnowszej generacji ploterami. Wydruki znaków wykonujemy na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu nasze znaki są łatwo dostrzegalne przy słabym świetle i w trudnych warunkach, na co znaczący wpływ ma pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment zdolny do emisji światła. Znaki trzeba chronić przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą uszkodzić ich powierzchnię przez naderwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie zobaczą Państwo przeróżnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, w tym znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te przez uniwersalne oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki dokładnej informacji o zasadach i występujących zagrożeniach związanych z konkretnym terenem. Produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa spełniają wszelkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych produktów do użytku w przestrzeni publicznej.

W ofercie posiadamy również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wytyczne stawiane przez Unię Europejską, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych specjalistów, trwałe i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.