Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od przeszło 20 lat . Nasze wieloletnie doświadczenie wpływa na jakość wykonywanych przez naszą firmę produktów. Zajmujemy się produkcją znaków wykorzystując surowce najwyższej jakości, techemznaki które spełniają wszystkie standardy.

Od wielu lat, jako jedni z przodujących liderów na rynku, korzystamy z nowatorskich i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu używamy najnowszej generacji ploterów. Znaki drukowane są na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że produkowane przez nas znaki są bardzo dobrze dostrzegalne przy słabym świetle i w trudnych warunkach, na co znaczący wpływ ma specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment emitujący światło. Znaki powinno się chronić przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą uszkodzić ich powierzchnię przez przerwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie znajdą Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, jak na przykład znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te poprzez ujednolicone oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki informowaniu osób o zasadach i możliwych zagrożeniach związanych z danym obszarem. Wszystkie produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa realizują wszelkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych produktów do użytku publicznego.

W naszym asortymencie widnieją również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wymagania stawiane przez Unię Europejską, oraz które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych specjalistów, trwałe i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.